Jerzy S. sukcesy; własny biznes

Prev Next

Moje sukcesy pozamaterialne
„Ponownie otworzyłem się na siebie. Częściej słucham siebie i częściej niż  poprzednio pamiętam o tym, iż wszechświat jest akceptujący i nie zostający obojętny na nasze wołanie i potrzeby. Daje nam to czego oczekujemy dlatego z większą starannością „dobieram” myśli, słowa oraz świadomie wykonuje pewne czynności. Ważną zmianą w moim myśleniu jest to, że po prostu częściej myślę  pozytywnie.”
sukcesy materialne:
„Zająłem się w 100 % moim własnym biznesem, zamiast pracować dla innych  firm, rozwój biznesu przynosi namacalne efekty i daje dużo więcej satysfakcji.
Mam czas na skończenie studiów producenckich zgodnie z moją pasją i ścieżką zawodową.”

Powiedz mi jakie masz pragnienia, a powiem Ci jak je osiągnąć tutaj >>>

Posted on 1 maja 2008

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rating*

Sprawdź bezpłatnie PDF Prezent - potwierdź teraz mail w poczcie.
W portalu otrzymasz informacje m.in: coaching, rozwój osobisty, szkolenia: sukces, relacje międzyludzkie, motywacja, kompetencje, udzieli ich Profesjonalny Mentor Coach.
Copyright 2005 - nieskończoność Coaching Institute Wszelkie prawa zastrzeżone
COACHING INSTITUTE, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1 | tel. 888 75 888 1 | email ap [@] coachinginstitute.biz
Polityka prywatności | Regulamin | Program partnerski | Coaching Warszawa | Coaching Kraków | Life coaching | Business Coaching
Coaching relacji | Coaching kariery | Coaching opinie | Szukam Coacha | Życie osobiste
Pliki Cookies są niezbędne do prawidłowego działania tej witryny. Jesli nie akceptujesz ich zapisu opuść ją.