Sukcesy

Prev Next

Oto przykłady materialnych sukcesów uczestników, nie wspominając o innych istotnych korzyściach jakie wynieśli z warsztatów i sesji indywidualnych.

Czy inwestycja w swoją własną edukację zwróciła się uczestnikom?

Sam oceń.

Planujesz swoje wakacje 1-2 razy do roku; jakie są to koszty 1000 zł – 1500 zł na osobę lub kilka tysięcy. Wydajesz te pieniądze na krótkoterminową przyjemność i wspomnienia. Super! Masz do tego prawo. Odpoczynek jest potrzebny i niezbędny dla zachowania harmonii w życiu.

Chcę w tym miejscu zapytać ile średnio wydajesz na zdobycie umiejętności planowania swoich celów, osiągania lepszych rezultatów w życiu osobistym i zawodowym, osiągania sukcesów w ciągu roku, podwyższenia swojego wynagrodzenia, zwielokrotnienia dochodów z biznesu (polepszenia jakości swojego życia), posiadania więcej wolnego czasu, a jednocześnie większych dochodów?

Ile dla Ciebie jest warte zdobycie takich umiejętności na całe życie? Zdecyduj sam……..390…..490….1500 zł?

Wiele lat temu uczestniczyłem w kursie, na którym uczono stawiania sobie celów. Była to połowa lat siedemdziesiątych i wierzyć mi się nie chciało, że wydałem 150 $, aby spędzić słoneczną sobotę i niedzielę na nauce stawiania sobie celów. Wolałbym raczej spędzić te dwa dni na surfingu. Zamiast tego płaciłem komuś, aby nauczył mnie stawiania sobie celów. Miałem zamiar zrezygnować z tego kursu, jednak to, czego się nauczyłem, pomogło mi osiągnąć w życiu to, co chciałem” napisał w książce „Kwadrant przepływu pieniędzy” Robert Kiyosaki – milioner, autor światowej sławy best-sellerów zajmujący się edukacją finansową.

Poznaj Sukcesy i osiągnięcia uczestników coachingu indywidualnego >>> z Agnieszką Przybysz

 

Posted on 1 lutego 2008

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rating*

Sprawdź bezpłatnie PDF Prezent - potwierdź teraz mail w poczcie.
W portalu otrzymasz informacje m.in: coaching, rozwój osobisty, szkolenia: sukces, relacje międzyludzkie, motywacja, kompetencje, udzieli ich Profesjonalny Mentor Coach.
Copyright 2005 - nieskończoność Coaching Institute Wszelkie prawa zastrzeżone
COACHING INSTITUTE, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1 | tel. 888 75 888 1 | email ap [@] coachinginstitute.biz
Polityka prywatności | Regulamin | Program partnerski | Coaching Warszawa | Coaching Kraków | Life coaching | Business Coaching
Coaching relacji | Coaching kariery | Coaching opinie | Szukam Coacha | Życie osobiste
Pliki Cookies są niezbędne do prawidłowego działania tej witryny. Jesli nie akceptujesz ich zapisu opuść ją.