Tydzień później poznałam JEGO.

Prev Next

 

Tydzień później poznałam JEGO.

Do Agnieszki trafiłam w momencie kiedy miałam problemy w pracy, jak również niezamknięty rozdział mojego życia osobistego (rozwód w toku, który ciągnie się od 2008r) W maju brałam udział w warsztatach pt. „Przyciągnij sukcesy z pasją„, a później w trwającym trzy miesiące grupowym coachingu telefonicznym.
Dzięki coachingowi z Agnieszką nabrałam pewności siebie, osiągnęłam większy spokój wewnętrzny, stałam się bardziej otwarta w relacjach z ludźmi, nauczyłam się radzić sobie z nowymi wyzwaniami.
Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu.

Skontaktuj się z nami: tutaj >>

Podczas coachingu nauczyłam się jak prawidłowo stawiać cele, a także jak pracować z pozytywnymi komunikatami. Napisałam też wiele listów uwalniających, po których robiłam prysznic mentalny.
Przede mną jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, dlatego stosuję wizualizacje i medytację kolorami. Wierzę, że uda mi się zrealizować dalsze cele, które sobie postawiłam, tak jak udało mi się podczas trwania naszego coachingu telefonicznego znaleźć partnera życiowego. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już tydzień później poznałam JEGO.
Teraz moim kolejnym wyzwaniem będzie nowa praca.

Jeszcze raz dziękuję Agnieszko za wszystko co dla mnie zrobiłaś.
Pozdrawiam serdecznie Aga Wadowice

Posted on 23 września 2010

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rating*

Sprawdź bezpłatnie PDF Prezent - potwierdź teraz mail w poczcie.
W portalu otrzymasz informacje m.in: coaching, rozwój osobisty, szkolenia: sukces, relacje międzyludzkie, motywacja, kompetencje, udzieli ich Profesjonalny Mentor Coach.
Copyright 2005 - nieskończoność Coaching Institute Wszelkie prawa zastrzeżone
COACHING INSTITUTE, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1 | tel. 888 75 888 1 | email ap [@] coachinginstitute.biz
Polityka prywatności | Regulamin | Program partnerski | Coaching Warszawa | Coaching Kraków | Life coaching | Business Coaching
Coaching relacji | Coaching kariery | Coaching opinie | Szukam Coacha | Życie osobiste
Pliki Cookies są niezbędne do prawidłowego działania tej witryny. Jesli nie akceptujesz ich zapisu opuść ją.